Doporučuji

Porod je krásný

úplná předporodní příprava s technikami Hypnoporodu a Gravidjógy

„Naše úplné předporodní kurzy vycházejí z unikátního spojení dvou na první pohled vzdálených metod, z HYPNOPORODU a GRAVIDJÓGY, ale ve skutečnosti vycházejí ze stejných osvědčených zdrojů.

Kurzy POROD JE KRÁSNÝ vám předají důležité informace tak, abyste mohli dělat INFORMOVANÁ ROZHODNUTÍ. Dále vás naladí a připraví na bezpečnější a snazší porod, ať už jsou vaše představy o něm jakékoliv.“

Kateřinu a Petru znám osobně a líbí se mi jejich pojetí předporodního kurzu, holky se skvěle doplňují a určitě se s nimi budete i skvěle bavit. Na hodině gravidjógy s Katkou jsem si byla zacvičit, bylo to moc fajn setkání v ženském kruhu, kde si myslím oceníte setkání s podobně laděnými ženami a kromě cvičení se můžete také podělit o své příběhy a řešit otázky, které vás zajímají.

Petra Levá

Petru znám také osobně a její mateřský přístup mi dělal moc dobře během kurzu práce s pánevním dnem, kde jsem se cítila zcela bezpečně a přesto že jako zdravotník mám již nějaké informace, pojetí tohoto kurzu mi přineslo mnoho nového na různých úrovních, samotný prožitek a dostatek času projít jednotlivé části kurzu byly asi nejdůležitější. Moc doporučuji všem ženám bez ohledu na věk a stav pánevního dna.